ENDORFINY
"HORMONY SZCZĘŚCIA"

Pojawiają się już 30 minut po rozpoczęciu wysiłku, a ostatnie zostają pół godziny po treningu! Odpowiedzialne są za redukcję stresu, spowalniają proces starzenia się, a Ty dzięki nim doświadczasz uczucia przyjemności i euforii!

ŁATWIEJ NIŻ
CI SIĘ WYDAJE

Nawet nie wiesz ile siłowni mijasz jadąc z pracy do domu! Wystarczy 30 dni żeby ćwiczenia stały się Twoim nawykiem, więc już dziś dodaj trening do swojego dziennego harmonogramu!

ĆWICZ
REGULARNIE

Niektórzy klienci widzą efekty naszej pracy już po 2-3 miesiącach. Wystarczą 2 spotkania w tygodniu, aby poprawić samopoczucie i dostrzec zmiany w swoim wyglądzie!

Szymon Urban

KILKA SŁÓW O MNIE
Nazywam się Szymon Urban i sportem oraz zdrową zbilansowaną dietą  interesuję się na każdej możliwej płaszczyźnie. Budowanie estetycznej sylwetki, zwiększenie sprawności, wydajności motorycznej, właściwy bilans energetyczny,  zapotrzebowanie na mikro i makroskładniki w diecie czy poprawa ogólnej kondycji i samopoczucia są nie tylko moją pracą, ale również pasją. Uważam, że w dobie konsumpcjonizmu, kiedy wszystko jesteśmy w stanie wymienić na lepszy model, ciało, które mamy tylko jedno powinno zajmować w naszym życiu  szczególne miejsce . Dlatego w pracy z ludźmi dużą uwagę przywiązuję zarówno do ruchu jak i odpowiednio dopasowanej  diety, której celem jest nie tylko poprawa kondycji fizycznej, ale również włączenie do naszej codzienności zdrowych nawyków żywieniowych, które poprawią nasze samopoczucie i pomogą odnieść sukces. Mając na uwadze globalny rozwój naszego ciała, w drodze do celu biorę pod uwagę wszystkie aspekty od indywidualnego programu żywieniowego zaczynając, a skończywszy na wydobyciu z Twojego ciała  całego jego potencjału.

OFERTA

KONSULTACJA TRENINGOWA + TRENING WPROWADZAJĄCY

150 zł

Dotyczy osób korzystających po raz pierwszy z moich usług i jest niezbędna aby w sposób bezpieczny i efektywny rozpocząć treningi

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Koszt wejścia na siłownię pokrywa w całości klient. W przypadku treningów na siłowniach wskazanych na mapie opłata za wstęp dla trenera nie jest wymagana.

Pakiety treningowe stanowią usługę kompleksową i zawierają w sobie ułożenie diety oraz rozpisanie programu treningowego na Twoje życzenie.

SIŁOWNIE, NA KTÓRYCH PROWADZĘ TRENINGI

Treningi w miejscach innych niż wymienione możliwe są po wcześniejszej konsultacji. W sprzyjających warunkach pogodowych istnieje możliwość treningów personalnych w plenerze!

REKOMENDACJE

Sprawdź o ile łatwiej będzie osiągnąć Twój cel zaczynając współpracę i dołącz do zadowolonych klientów już dziś!

Szymon jest trenerem personalnym idealnym szczególnie dla tych, którzy choć rozumieją potrzebę pracy nad swoim ciałem, nie są fanatykami siłowni. Poza profesjonalnym planem ćwiczeń oraz dostosowaną do nich dietą, Szymon oferuje wsparcie motywacyjne tak potrzebne do osiągnięcia zamierzonego celu. 

Krzysztof Bogacz

Szymon posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Uczy i czuwa nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, a każdy trening dostosowany jest do moich możliwości oraz uwzględnia postępy jakie dotychczas poczyniłam. Dzięki zróżnicowanym treningom oraz diecie roślinnej czuję się i wyglądam lepiej!

Renata Barwicka

Decyzja o skontaktowani się z Szymonem okazała się strzałem w dziesiątkę. Już od roku regularnie ćwiczę i muszę przyznać, że nawet to lubię. Czasami boli, nawet bardzo boli ale naprawdę warto bo … mam siłę biegać, jeździć na rowerze, łyżwach, nartach, ważę mniej – nawet sporo mniej niż rok temu!

Emilia Makowska

Dzięki Szymonowi zacząłem chętnie i regularnie wracać na siłownię. Z nową energią łatwiej jest też znaleźć motywację do trzymania diety, którą Szymon rozpisuje, dopasowując do aktualnego cyklu treningowego. W rezultacie szybciej realizujemy cel i obserwujemy efekty wysiłku!

Janusz Grab

  

Szymon jest trenerem pełnym energii i zaangażowania. Rozmowy z nim zawsze są niezwykle interesujące i stanowią wartościowe doświadczenie.

Mariusz Kokoryn

Z czystym sumieniem mogę potwierdzić , że Szymon jest profesjonalnym trenerem personalnym. Plany treningowe dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta są niesamowicie efektywne i się nie nudzą, a wskazówki dotyczące odpowiedniego odżywienia dają o wiele lepsze efekty niż konsultacje u dietetyków.

Kamil Sobótka

GALERIA ZDJĘĆ